YDS Hazırlık Paketi'ne 1 yıllık kayıt olan herkese YDS-YÖKDİL için Çeviri ve Ön Hazırlık Paketleri hediye edilmektedir, böylece 11 parçalık kitap seti adresinize gönderilecektir. İncelemek için görsele tıklayabilirsiniz.
YDS Hazırlık Online Dersleri

 

YKS DİL Hazırlık Video Ders Paketi

Çeviri Teknikleri

3 yıldan az bir süre önce, felaket tellalları video oyunlarındaki artışın ve internetin yaygınlaşmasının çocukların okuma alışkanlığını körelttiğini ifade ediyorlardı, fakat yaygın kanaatin aksine, çocuklar eskisinden daha çok kitap okuyorlar. Kitap pazarlama şirketi tarafından yapılan bir araştırma 11 yaşına kadar çocukların, özellikle kızların, haftada ortalama 4 saat kitap okuduklarını ortaya çıkardı.

Favori. Sezon öncesi testleri domine ettikten sonra, sezon perdesinin açıldığı Avustralya’ya giderken Ferrari’nin olduğu şey buydu. Fakat günün sonunda en üst basamağı zorlamak şöyle dursun, podyuma bile çıkmayı başaramadılar. Acaba şampiyonluk şansları [Ferrari’nin sezon öncesi performansı sonrası] hakkında konuşmak için erken miydi? Ferrari patronu Mattia Binotto’ya göre, SF90’ın [Ferrari’nin aracının ismi] gerçek performansını henüz görmediğimiz için bu sorunun cevabı hayır.

Page 1 of 10

Hakkımda

 

kiz kulesi

Merhaba ben Muhammed Özgür YAŞAR. İngilizce öğretmeni, yazar ve çevirmenim. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Halen Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktayım.

YDS Publsihing'te yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. Ydsonline.net sitesinde YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL'e yönelik Online derslerim vardır. Ayrıca "ARKADAŞ" adlı kitabın da yazarıyım.

Uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing
Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr
Online Eğitimlerim: YDS Online Eğitim Web Sitesi
Yüz yüze derslerde kitap ve online eğitimlerimin okutulduğu kurumlar: YDS Academy İngilizce Kursları