YDS Hazırlık Paketi'ne 1 yıllık kayıt olan herkese YDS-YÖKDİL için Çeviri ve Ön Hazırlık Paketleri hediye edilmektedir, böylece 11 parçalık kitap seti adresinize gönderilecektir. İncelemek için görsele tıklayabilirsiniz.
YDS Hazırlık Online Dersleri

 

YKS DİL Hazırlık Video Ders Paketi

AÇ GÖZÜNÜ

Rüyada kendini cennet misal bahçelerde gören veyahut cehennemi andıran dehşetli menzillerde gören kimsenin yattığı yatağıyla bağlantısı neyse ölünün mezarıyla nispeti odur. Nice şatafatlı mezarlar görürsün, içindekiler kim bilir ne halde? Nice virane olmuş mezarlar da vardır ki sakinlerine ana kucağı gibidir.


Evet, gerçek hayat ölümden sonra başlıyor. Sadece bu dünyaya hasr-ı nazar (odaklanıp) edip ahireti unutmuşsan bir musibetin darbesiyle uyandırılmadan evvel uyanmalısın. Gözünü aç bak senden başka her şey vazifesini yapıyor. Bak güneşe, sineğe, böceğe, yıldızlara, aya, yağmura, buluta dikkat et! İnek sütünü, arı balını, tavuk yumurtasını, ağaç meyvesini, toprak bereketini, hava nefesini, dağlar madenlerini, analar şefkatini ihmal etmiyor.
Gündüzü ve geceyi bir kitap sayfası gibi çeviren, yazı kışı birbirinin peşi sıra döndüren, dünyayı beşik, güneşi sana lamba yapan, baharı bir deste gül yapıp bir sofra gibi önüne seren şu kainatın sultanı senden kendisini tanımanı istiyor.
O'nun seni dinlemesini istersen dua etmen yeterli. O'nu dinlemek ve mesajının ne olduğunu anlamak istersen gönderdiği kitabı, yani Kur'an'ı Kerim'i aç ve anlayarak oku.

Hakkımda

 

kiz kulesi

Merhaba ben Muhammed Özgür YAŞAR. İngilizce öğretmeni, yazar ve çevirmenim. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Halen Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktayım.

YDS Publsihing'te yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. Ydsonline.net sitesinde YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL'e yönelik Online derslerim vardır. Ayrıca "ARKADAŞ" adlı kitabın da yazarıyım.

Uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing
Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr
Online Eğitimlerim: YDS Online Eğitim Web Sitesi
Yüz yüze derslerde kitap ve online eğitimlerimin okutulduğu kurumlar: YDS Academy İngilizce Kursları