Alnınızı secdeyle yere koyarak tüm endişelerinizden kurtulabilirsiniz.

Muhammed Özgür YAŞAR

namaz ve secde

  • Ticaret ehli en çok "al gülüm ver gülüm" alışverişini sever. Namazdan ala bir uhrevi ticaret mi olur? 5 dakikanı veriyorsun ebedi cennet meyvelerini topluyorsun.
  • Namaz kılmayanın karı nedir? Namazı eda edenin var mı ziyanı? Bir secdeyle tüm dertlerini Allah'a ısmarlamak bu kadar mı zor?
  • Allah kendisinden ne isteyeceğini bilmesine rağmen duanı dinliyor. Peki, sen Allah'ın kelamı olan Kuran'ı dinleyerek Allah'ın senden ne istediğini anlamaya çalışıyor musun?
  • Hz. Musa(as) elindeki asayı yere bıraktığında yılana dönüşüp diğer sihirbazların yılanlarını yiyince sihirbazlar iman edip secdeye vardılar. Tek bir secde yaptıktan sonra Firavun tarafından idam edildiler. O sihirbazlar tek secdeyle cennete girdiler. Tek bir secde...

Hakkımda

Muhammed Özgür YAŞAR

Merhaba, ben Muhammed Özgür YAŞAR. İngilizce eğitmeni, yazar ve çevirmenim. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Halen Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktayım. Akademik kariyerimde ELT, MOOC, Flipped Learning, Applied Linguistics ve Language and Technology konularına ilgi duymaktayım.

YDS Publsihing'te yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. Ydsonline.net sitesinde YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, YDT ve Çeviriye yönelik Online derslerim vardır. Ayrıca "ARKADAŞ" adlı kitabın da yazarıyım.

Dil sınavlarında uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing
Akademik çalışmalarımın olduğu alanlar: MOOCs, LMOOCs, Flipped Learning, Language and Technology, SLA, EFL, ELT
Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr
Online Eğitimlerim: YDS Online Eğitim Web Sitesi
Özel ders için iletişim: [email protected] Not:
Özel dersler ESOGÜSEM işbirliğiyle olduğu için sadece Eskişehir ilinde verilmektedir.