YDS Hazırlık Paketi'ne 1 yıllık kayıt olan herkese YDS-YÖKDİL için Çeviri ve Ön Hazırlık Paketleri hediye edilmektedir, böylece 11 parçalık kitap seti adresinize gönderilecektir. İncelemek için görsele tıklayabilirsiniz.
YDS Hazırlık Online Dersleri

 

YKS DİL Hazırlık Video Ders Paketi

Alnınızı secdeyle yere koyarak tüm endişelerinizden kurtulabilirsiniz.

Muhammed Özgür YAŞAR

namaz ve secde

  • Ticaret ehli en çok "al gülüm ver gülüm" alışverişini sever. Namazdan ala bir uhrevi ticaret mi olur? 5 dakikanı veriyorsun ebedi cennet meyvelerini topluyorsun.
  • Namaz kılmayanın karı nedir? Namazı eda edenin var mı ziyanı? Bir secdeyle tüm dertlerini Allah'a ısmarlamak bu kadar mı zor?
  • Allah kendisinden ne isteyeceğini bilmesine rağmen duanı dinliyor. Peki, sen Allah'ın kelamı olan Kuran'ı dinleyerek Allah'ın senden ne istediğini anlamaya çalışıyor musun?
  • Hz. Musa(as) elindeki asayı yere bıraktığında yılana dönüşüp diğer sihirbazların yılanlarını yiyince sihirbazlar iman edip secdeye vardılar. Tek bir secde yaptıktan sonra Firavun tarafından idam edildiler. O sihirbazlar tek secdeyle cennete girdiler. Tek bir secde...

Hakkımda

 

kiz kulesi

Merhaba ben Muhammed Özgür YAŞAR. İngilizce öğretmeni, yazar ve çevirmenim. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Halen Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktayım.

YDS Publsihing'te yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. Ydsonline.net sitesinde YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL'e yönelik Online derslerim vardır. Ayrıca "ARKADAŞ" adlı kitabın da yazarıyım.

Uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing
Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr
Online Eğitimlerim: YDS Online Eğitim Web Sitesi
Yüz yüze derslerde kitap ve online eğitimlerimin okutulduğu kurumlar: YDS Academy İngilizce Kursları