YDS Kursu için uygun İngilizce Seviyesi Nedir?

Yds'de 40'ın altında alanların intermediate düzeyde İngilizce eğitimi aldıktan sonra YDS hazırlık kursuna katılmaları gerek.

YDS'den de anlaşılıyor ki ÖSYM diyor ki "Başarmak istiyorsan okuduğunu anlayacaksın."

Yds için düzenli bir şekilde sınava kadar her gün gramer, kelime ve soru türü çalışmak gerek. Doğru planlama çok önemli.

Yds için doğru kaynak, doğru program, doğru eğitmen.

YDS'ye çalışıyorsanız günde sadece bir alana odaklanın. Örnek: Kelime çalıştığınız gün gramer çalışmayın. Daha çok mesafe alırsınız.

next grammar nxt
ult readm

Hakkımda

Muhammed Özgür YAŞAR

Merhaba, ben Muhammed Özgür YAŞAR. Dil sınavlarına yönelik yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. YDS, YÖKDİL ve YDT, YKS-DİL'e yönelik Online Canlı ve Yüz Yüze dersler vermekteyim. Özel ders için iletişim: [email protected] 

Dil sınavlarında uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing.

Aynı zamanda Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim görevlisi olarak çalışmaktayım. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Akademik olarak; ELT, MOOC, Flipped Learning, Applied Linguistics ve Language and Technology konularına ilgi duymaktayım.

Akademik çalışmalarımın olduğu alanlar: MOOCs, LMOOCs, Flipped Learning, Language and Technology, SLA, EFL, ELT

Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr

Not: Özel dersler ESOGÜSEM işbirliğiyle yapılmaktadır.