YDS paragraf soruları nasıl çözülür?

Yds'de paragrafları çözemeyenin kelime bilgisi, çeviri yapamayanın grameri eksiktir, nereye ağırlık vermeniz gerektiğine dikkat edin.
Sıkı bir çalışmanın yerini hiçbir şey alamaz. Deha, %1 ilham %99 terdir. YDS için de bu oran geçerli. YDS’ye hazırlanıyorsanız bunu aklınızdan çıkarmayın.
Soru: Seviyem upper ama YDS'den yüksek alamıyorum. Cevap: Teknik, taktik, strateji, zamanlama, planlama gerekli.
A friend of mine - “mine” doğru, "me" olmaz….
YDS `de ne kadar çalıştığınız kadar nasıl çalıştığınız da önemlidir. Örnek: Yanlışları incelenmeyen testin faydası yoktur.

next grammar nxt
ult readm

Hakkımda

Muhammed Özgür YAŞAR

Merhaba, ben Muhammed Özgür YAŞAR. Dil sınavlarına yönelik yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. YDS, YÖKDİL ve YDT, YKS-DİL'e yönelik Online Canlı ve Yüz Yüze dersler vermekteyim. Özel ders için iletişim: [email protected] 

Dil sınavlarında uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing.

Aynı zamanda Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim görevlisi olarak çalışmaktayım. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Akademik olarak; ELT, MOOC, Flipped Learning, Applied Linguistics ve Language and Technology konularına ilgi duymaktayım.

Akademik çalışmalarımın olduğu alanlar: MOOCs, LMOOCs, Flipped Learning, Language and Technology, SLA, EFL, ELT

Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr

Not: Özel dersler ESOGÜSEM işbirliğiyle yapılmaktadır.