YDS'de başarı için dört şart

YDS'de başarı için dört şart; başarılı eğitmen, ciddi öğrenci, doğru program, etkili kaynak.
YDS’ye çalışırken kısa notlar alın. Zaman zaman bu notları gözden geçirin.
YDS'ye hazırlanmak ciddi planlama isteyen bir süreçtir. Bunu yapamayan mesafe alamaz. Basitten karmaşığa, kolaydan zora doğru çalışma yapmalı.
Kısa sürede yapılan bir şeye örnek: Gecekondu. En ufak bir sarsıntıda çöker. Yds'ye hazırlanıyorsan zamana yay ve doğru programı uygula.
Bir işi gerçekleştirmenin yolu her şeyden önce sağlam bir iradeye bağlıdır. Yds'ye hazırlanıyorsan bunu dikkate alman gerek.

next grammar nxt
ult readm

Hakkımda

Muhammed Özgür YAŞAR

Merhaba, ben Muhammed Özgür YAŞAR. Dil sınavlarına yönelik yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. YDS, YÖKDİL ve YDT, YKS-DİL'e yönelik Online Canlı ve Yüz Yüze dersler vermekteyim. Özel ders için iletişim: [email protected] 

Dil sınavlarında uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing.

Aynı zamanda Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim görevlisi olarak çalışmaktayım. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Akademik olarak; ELT, MOOC, Flipped Learning, Applied Linguistics ve Language and Technology konularına ilgi duymaktayım.

Akademik çalışmalarımın olduğu alanlar: MOOCs, LMOOCs, Flipped Learning, Language and Technology, SLA, EFL, ELT

Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr

Not: Özel dersler ESOGÜSEM işbirliğiyle yapılmaktadır.