Next Grammar Yaprak Testler

nxtYprk.jpgNext Grammar Yaprak Testler yayınımız, Next Grammar kitabımızda bulunan gramer konularının soru çözümlerini içermektedir. Yaprak testlerimizin video çözümlerini sırasıyla aşağıda bulabilirsiniz. YDS, YÖKDİL ve YKS DİL (YDT) gibi sınavlara hazırlanan adayların YDS, YÖKDİL ve YKS DİL (YDT) gibi sınavlara hazırlanan adayların gramer sorusu ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri NEXT GRAMMAR Yaprak Test setimiz Tense’lerden başlayarak Inversion’lara kadar İngilizce gramerinde bulunan tüm konulara ait soruları içermektedir. Setimizde 1000 soru bulunmaktadır. İleri seviyede hazırlanmış olan sorularımızın konu düzeni NEXT GRAMMAR kitabımızla aynı şekildedir. Bu bakımdan her iki kaynağın eşgüdümlüçalışılması önerilir.

 Next Grammar Yaprak Testler Video Çözümleri
 Tenses 1
 Tenses 2
 Modals 1
 Modals 2
 Passives 1
 Passives 2
 Revision Test 1 (Unit 1-3) - Tense, Modal, Passive
 Revision Test 2 (Unit 1-3) - Tense, Modal, Passive
 If and Wish Clauses 1
 If and Wish Clauses 2
 Noun Clauses 1
 Noun Clauses 2
 Tag Questions and Short Answers - Auxiliaries 1
 Tag Questions and Short Answers - Auxiliaries 2
 Revision Test 3 (Unit 1-6) - Tense, Modal, If clause, Tag questions
 Revision Test 4 (Unit 1-6) - Tense, Modal, If clause, Tag questions
 Relative Clauses 1
 Relative Clauses 2
 

 

Page 1 of 6

Hakkımda

Muhammed Özgür YAŞAR

Merhaba, ben Muhammed Özgür YAŞAR. Dil sınavlarına yönelik yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. YDS, YÖKDİL ve YDT, YKS-DİL'e yönelik Online Canlı ve Yüz Yüze dersler vermekteyim. Özel ders için iletişim: [email protected] 

Dil sınavlarında uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing.

Aynı zamanda Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim görevlisi olarak çalışmaktayım. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Akademik olarak; ELT, MOOC, Flipped Learning, Applied Linguistics ve Language and Technology konularına ilgi duymaktayım.

Akademik çalışmalarımın olduğu alanlar: MOOCs, LMOOCs, Flipped Learning, Language and Technology, SLA, EFL, ELT

Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr

Not: Özel dersler ESOGÜSEM işbirliğiyle yapılmaktadır.