ULTRA YDS

ult.jpgUltra YDS Deneme Setimizde YDS ve benzeri sınavlar için hazırlanmış 5 adet %100 orijinal sorulardan oluşan deneme sınavı bulunmaktadır. Zorluk derecesi gerçek sınavların bir tık üzerindedir. Tüm sorular ayrıca dijital olarak hazırlanan çözüm kitapçıklarında detaylı olarak açıklanmıştır, böylece çözüm kitapçıkları ile sınav değerlendirmenizi rahatlıkla yapabilecek doğru ve yanlışlarınızı daha rahat analiz edebileceksiniz.

Ultra YDS Deneme Setimizde YDS ve benzeri sınavlar için hazırlanmış 5 adet %100 orijinal sorulardan oluşan deneme sınavı bulunmaktadır. Zorluk derecesi gerçek sınavların bir tık üzerindedir. Tüm sorular ayrıca dijital olarak hazırlanan çözüm kitapçıklarında detaylı olarak açıklanmıştır, böylece çözüm kitapçıkları ile sınav değerlendirmenizi rahatlıkla yapabilecek doğru ve yanlışlarınızı daha rahat analiz edebileceksiniz.ult.jpg

 

Hakkımda

Muhammed Özgür YAŞAR

Merhaba, ben Muhammed Özgür YAŞAR. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim görevlisi olarak çalışmaktayım. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Akademik olarak; ELT, EFL, Teacher Education, Assessment & Evaluation, MOOC, Flipped Learning, Applied Linguistics ve Language & Technology konularına ilgi duymaktayım.

Dil sınavlarına yönelik yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır.

Email: [email protected]