Her kitapta okunmaya değer birkaç satır bulunabilir. Bazen 1000 sayfalık bir kitabı o birkaç satır için okursunuz. Çünkü o birkaç satır tüm kitabı içeren bir derinliğe sahiptir. Hayat yolunda kendini arayan insanın duyduğu bir sözde kendini bulması gibi. İngilizce'nin özüne ulaştığınız anda kitap arayışına da son verebilirsiniz. Ama o zamana kadar bu kitapları incelemek faydalı olabilir.

Muhammed Özgür YASAR

Kitaplarım

YDS, LYS-5, Tıpdil gibi ulasal dil sınavlarında ya da Toefl, Ielts gibi uluslararası dil sınavlarında ya da bu sınavlara soru mantığı olarak benzeyen Proficiency yani hazırlık atlama dil sınavlarında başarıyı etkileyen en önemli faktörlerden biri kuşkusuz çalışılan kaynaktır. 2000 yılından beri hem işin mutfağında bir hayli vakit geçiren bir eğitmen olarak hem de bu sınavlara yönelik şu ana kadar 13 kitap yazmış olan bir yazar olarak deneyimlerimi aktardığım kaynakları aşağıda inceleyebilirsiniz.


next grammar nxt
ult readm

 

10 english box

English Box

  • Kitap Özellikleri: İngilizce altyapısını güçlendirmek isteyenler, yeni başlayanlar ya da eski bilgilerini tazelemek isteyenler için sade ve anlaşılır bir şekilde yazılmıştır.
  • Amacı: İngilizce Okuma ve Yazma becerilerinde sağlıklı bir alttyapı kazandırmak.
  • Kullanım Şekli: Konular tamamen Türkçe anlatımlı olarak sunulduğundan tüm konular not alarak çalışılmalı ve kitaptan sonra mümkün olduğundan çok kelime alıştırmaları yapılmalıdır. Ayrıca bu kitabın tamamı video derslerle anlatılmıştır, kitabın dahil olduğu video eğitim paketini satın almak için tıklayın.
  • Nasıl Temin Edebilirsiniz: Kitap görseline tıklayarak satın alma sayfasına gidebilirsiniz.

 

Hakkımda

Muhammed Özgür YAŞAR

Merhaba, ben Muhammed Özgür YAŞAR. Dil sınavlarına yönelik yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. YDS, YÖKDİL ve YDT, YKS-DİL'e yönelik Online Canlı ve Yüz Yüze dersler vermekteyim. Özel ders için iletişim: [email protected] 

Dil sınavlarında uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing.

Aynı zamanda Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim görevlisi olarak çalışmaktayım. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Akademik olarak; ELT, MOOC, Flipped Learning, Applied Linguistics ve Language and Technology konularına ilgi duymaktayım.

Akademik çalışmalarımın olduğu alanlar: MOOCs, LMOOCs, Flipped Learning, Language and Technology, SLA, EFL, ELT

Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr

Not: Özel dersler ESOGÜSEM işbirliğiyle yapılmaktadır.