01 grammar

 

Gözden geçirilmiş dördüncü baskı olarak çıkan Grammar Box kitabında 3000’e yakın soruyla her konu pekiştirilmiş, ipuçları ve kısa yollarla donatılmış ve konu sonlarında ayrıca testler hazırlanarak gramer konularının özümsenmesi sağlanmış, ayrıca pratik soru çözüm tekniklerine dayalı, sade ve net bir formatta hazırlanmıştır. YDS, YÖKDİL, LYS-5 gibi dil sınavlarına hazırlanıyorsanız, sınavlarda karşılaşabileceğiniz bütün dil bilgisi konuları tek kaynakta bulunması sağlanmıştır.

Kitabımız genel olarak dil sınavlarına hazırlananların, yabancı dille öğretim yapan özel okulların, Milli Eğitim’de ortaöğretime devam eden öğrencilerin, üniversitelerin dil bölümlerine girmeyi hedefleyen öğrencilerin, üniversite hazırlık sınıflarında eğitim görenlerin, üniversitelerin dil bölümlerinde okuyanların vb. gereksinmeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış ve bu yolla kitabımızın oldukça geniş bir yelpazeye sahip genel bir başvuru kaynağı ve ana ders kitabı olması amaçlanmıştır.

Kitaba ait örnek sayfaları ve önsözün tamamını aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfada bulabilirsiniz.

Bu kitabımın eski adı: Practical Grammar for All Learners'dir.

Örnek Sayfaları Görüntülemek ve Sipariş için Tıklayın

 

Hakkımda

Muhammed Özgür YAŞAR

Merhaba, ben Muhammed Özgür YAŞAR. Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim görevlisi olarak çalışmaktayım. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum.  Akademik alanda ELT, MOOC, Flipped Learning, Applied Linguistics ve Language and Technology konularına ilgi duymaktayım.

Dil sınavlarına yönelik yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, YDT ve Çeviriye yönelik Online dersler vermekteyim.

Dil sınavlarında uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing
Akademik çalışmalarımın olduğu alanlar: MOOCs, LMOOCs, Flipped Learning, Language and Technology, SLA, EFL, ELT
Özel ders (Online ve yüz yüze )için iletişim: [email protected] 
Not: Özel dersler ESOGÜSEM işbirliğiyle verilmektedir.