YDS Sınav Teknikleri

YDS Sınav Teknikleri kitabı, YDS ve YÖKDİL sınavına hazırlık aşamasında, orta derecede bir gramer altyapısı olan ve orta derecede kelime bilgisine sahip adaylara yöneliktir. 1000’den fazla soru içeren ve tamamen YDS sınavına uyumlu olan kitabın bütün içeriği kitabın yazarları tarafından video görsellerine aktarılmıştır. Dileyen herkes, ydsonline.net'e ücretli üyelik yaptırdığı takdirde bu video anlatımlarına ulaşabilir.

Kitabın renkli olması, sorularda önemli yerlerin altının çizilmesi, oklarla ipuçlarının gösterilmesi, gerekli görülen yerlerde soruların ve doğru cevapların çevirilerinin yapılması, bol örnekli bir şekilde soru çözüm tekniklerinin sunulması, her bir gramer sorusunun yanına kısa gramer anlatımının ve formüllerinin eklenmesi gibi ayrıntılar sayesinde YDS sınavına sıkılmadan ve keyifle hazırlanabileceksiniz.

Kitabımızda, YDS sınavında sorulan bütün soru tiplerinin çözüm teknikleri üzerinde özenle durulmakta, bu soru tipleri ile ilgili önceki yıllarda sınavlarda çıkmış soruların açıklamalı çözümleri yapılmaktadır. Ayrıca günceli yakalama adına son yayınlanan YDS olan 2013 İlkbahar YDS’ye ait soru çözümleri kitabımıza eklenmiştir.

Kitabı yazarken asıl amacımız, YDS sınavına hazırlık aşamasında soru çözüm teknikleri alanında başka bir kaynağa ihtiyaç bırakmadan sadece YDS Sınav Teknikleri kitabına çalışarak istediğiniz neticeyi elde etmenizde yardımcı olmaktır.

Kitaba ait örnek sayfaları aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfada bulabilirsiniz.

Örnek Sayfaları Görüntülemek ve Sipariş için Tıklayın

 

Hakkımda

Muhammed Özgür YAŞAR

Merhaba, ben Muhammed Özgür YAŞAR. İngilizce eğitmeni, yazar ve çevirmenim. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Halen Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktayım. Akademik kariyerimde ELT, MOOC, Flipped Learning, Applied Linguistics ve Language and Technology konularına ilgi duymaktayım.

YDS Publsihing'te yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. Ydsonline.net sitesinde YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, YDT ve Çeviriye yönelik Online derslerim vardır. Ayrıca "ARKADAŞ" adlı kitabın da yazarıyım.

Dil sınavlarında uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing
Akademik çalışmalarımın olduğu alanlar: MOOCs, LMOOCs, Flipped Learning, Language and Technology, SLA, EFL, ELT
Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr
Online Eğitimlerim: YDS Online Eğitim Web Sitesi
Özel ders için iletişim: [email protected] Not:
Özel dersler ESOGÜSEM işbirliğiyle olduğu için sadece Eskişehir ilinde verilmektedir.