YDS Vocabulary

Sıkıcı olan kelime ezberleme sürecini elinizdeki YDS Vocabulary kitabıyla sizin için eğlenceli hale getirdik. Kitabımızda bulunan alıştırmalar sadece klasik çoktan seçmeli soru türlerini içermekten ziyade eş anlam bulma, önek(prefix) sonek(suffix) çalışmaları gibi daha birçok farklı soru formatlarıyla da zenginleştirilmiştir. Tüm dil sınavlarında en çok çıkan kelimeleri YDS Vocabulary kitabında bulabileceksiniz.

Kitabımızda bulunan tüm kelimeler sitemizdeki Kelime Paketi’yle paralel olarak hazırlanmıştır. Ydsonline.net Kelime Paketi’nde bulunan videolarda bir yandan İngilizce kelimeleri eğlenerek, görsel ipuçlarıyla, çağrışımlarla, diller arası benzerliklerle, kıyaslamalarla, ses benzeşmeleriyle, yorumlamalarla ezberleyecek öte yandan YDS Vocabulary kitabında site üzerinde çalıştığınız kelimeleri alıştırmalarla pekiştirme şansı bulacaksınız.

YDS Publishing olarak yıllardır dil sınavlarına beraber hazırlandığımız ve sayıları on binleri aşan öğrencilerimizle paylaştığımız bütün bilgi, deneyim ve becerilerimizi bir kitap halinde yüz yüze çalışma fırsatı bulamadığımız siz sevgili okuyucularımıza sunuyoruz. Başarıya ulaşmanızda bir derece katkımız olursa ne mutlu bize.

Kitaba ait örnek sayfaları aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfada bulabilirsiniz.

Örnek Sayfaları Görüntülemek ve Sipariş için Tıklayın

 

Hakkımda

Muhammed Özgür YAŞAR

Merhaba, ben Muhammed Özgür YAŞAR. İngilizce eğitmeni, yazar ve çevirmenim. 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum. Halen Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktayım. Akademik kariyerimde ELT, MOOC, Flipped Learning, Applied Linguistics ve Language and Technology konularına ilgi duymaktayım.

YDS Publsihing'te yayınlanmış 14 adet kitabım bulunmaktadır. Ydsonline.net sitesinde YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, YDT ve Çeviriye yönelik Online derslerim vardır. Ayrıca "ARKADAŞ" adlı kitabın da yazarıyım.

Dil sınavlarında uzmanı olduğum alanlar: YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, Tıpdil, Gramer, Çeviri Teknikleri, Vocabulary ve Writing
Akademik çalışmalarımın olduğu alanlar: MOOCs, LMOOCs, Flipped Learning, Language and Technology, SLA, EFL, ELT
Yüz yüze Eğitimlerim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOGÜSEM - Tel: 0222 239 9628 / 0222 239 3750 Dahili: 5071/5072 web: http://esogusem.ogu.edu.tr/web/tr
Online Eğitimlerim: YDS Online Eğitim Web Sitesi
Özel ders için iletişim: [email protected] Not:
Özel dersler ESOGÜSEM işbirliğiyle olduğu için sadece Eskişehir ilinde verilmektedir.